GAISVĖ- šiuolaikiška valymo įmonė jūsų verslo sprendimams.

Įsikūrę Kauno miesto širdyje, darnaus kolektyvo dėka galime pasididžiuoti 8 metų valymo darbų patirtimi, kurią vertina mūsų klientai. Esame socialinė įmonė, todėl nuolat siekiame integruoti socialinę atskirtį jaučiančius žmones į darbo rinką, ugdant bendruomeniškumą ir tobulinant darbinius įgūdžius.

08

Metų patirtis

Mūsų pasididžiavimas

Socialinė integracija

Būdama socialine įmone, dedame didelį indėlį į žmones, kurie priklauso tikslinėms grupėms, siekdami palengvinti jų integraciją darbo rinkoje ir visuomenėje.

Įdėjos padedančios veikti

Dėka ilgalaikės 8 metų kolektyvo sukauptos patirties, galime greitai ir efektyviai reaguoti į klientų poreikius, užtikrindami aukščiausią kokybę atliekamiems darbams.

Nuolat plečiamas akiratis

Gaisvės kolektyvą laikome didžiausiu pasiekimu, todėl nuolat tobuliname kompetenciją ir žinias, įvairiausiuose profesiniuose mokymuose ir seminaruose.

Darbo priemonės

Augdami ir tobulėdami, investuojame į darbuotojų pareigoms reikalingas darbo priemones, kurios atitinka šiuolaikinius standartus.

Draugiškas kolektyvas

Siekiant geriausių rezultatų, skatiname ir palaikome kolektyvo bendras šventes, gimtadienius, kasmetinius renginius, kultūrines veiklas, bei užsiėmimus.

Klientų pasitikėjimas

Siekiame aukščiausios kokybės standarto, tad geriausias įvertinimas mums - klientų padėkos ir ilgalaikė partnerystė, grįsta pasitikėjimu.

32

Laimingų klientų

110592

Darbo valandų

38

Darbuotojai

P. Vaičaičio g. 1,
LT-50284 Kaunas
Tel: +370 620 82626
El.paštas: info@gaisve.lt
© Copyright 2018. Visos teisės saugomos